![Cyprus Training Week 2](../../sites/default/files/styles/article_header_847x218_/public/2019-02/53176174_314361162541718_3133467586356838400_n.jpg%3Fitok=MDe6DeDF)
Ακόμη μια επιτυχημένη συνάντηση στο πλαίσιο του έργου Erasmus+ Codinc for Inclusion. Κατά τη συνάντηση της Κυριακής οι συμμετέχοντες μαθητές και μαθήτριες Λυκείου ασχολήθηκαν με τον οπτικό προγραμματισμό μέσω #Scratch, έφτιαξαν κατασκευές με #LEGOWeDo, αλλά παράλληλα καθόρισαν κανόνες συμπεριφοράς στην τάξη και συζήτησαν για τη μη-τυπική διδασκαλία μέ τη χρήση του #Kahoot
![Cyprus Training Week 2](../../sites/default/files/inline-images/52265948_413937892772577_6833236201353248768_n.jpg)
![Cyprus Training Week 2](../../sites/default/files/inline-images/51989155_387098825455515_1626813747777503232_n.jpg)
![Cyprus Training Week 2](../../sites/default/files/inline-images/53176174_314361162541718_3133467586356838400_n.jpg)
![Cyprus Training Week 2](../../sites/default/files/inline-images/52469165_2008550106105427_2149670585217581056_n.jpg)
![Cyprus Training Week 2](../../sites/default/files/inline-images/51378905_418745885594468_7078299025149001728_n.jpg)
- Εισέλθετε στο σύστημα για να υποβάλετε σχόλια