![Cyprus Piloting Secondary Schools](../../../sites/default/files/styles/article_header_847x218_/public/2019-02/IMG_20190210_144829_0.jpg%3Fitok=L3c0oSVD)
Ξεκίνησαν την Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019, τα εκπαιδευτικά σεμινάρια προγραματισμούς που προσφέρονται σε μαθητές του Λυκείου Εθνομάρτυρα Κυπριανού στη Λευκωσία στο πλαίσιο του έργου Erasmus+ Coding for Inclusion. Το πρώτο στάδιο σεμιναρίων περιλαμβάνει 15 ώρες εκπαίδευσης μαθητών τόσο σε θέματα προγραμματισμού όσο και σε θέματα μεταφοράς γνώσεων σε μαθητές δημοτικού σχολείου.
![Cyprus Piloting Secondary Schools](../../../sites/default/files/inline-images/IMG_20190210_133952.jpg)
![Cyprus Piloting Secondary Schools](../../../sites/default/files/inline-images/52065947_372231610234843_3803383957983068160_n.jpg)
![Cyprus Piloting Secondary Schools](../../../sites/default/files/inline-images/IMG_20190210_144829_0.jpg)
- Inicie sesión para enviar comentarios